ساخت ویلا جنگلی
همه چیز درباره ساخت ویلا جنگلی به همراه بهترین ایده‌ها
دسامبر 29, 2022
اسم انواع نمای ساختمان
اسم انواع نمای ساختمان و همه چیز درباره آن
ژانویه 24, 2023

صفر تا صد بازسازی دفتر وکالت که باید بدانید

صفر تا صد بازسازی دفتر وکالت

بررسی صفر تا صد بازسازی دفتر وکالت که باید بدانید

 اگر قصد بازسازی منزل و دفتر کار خود را دارید باید با نکات آن آشنا باشید. انجام بازسازی باید توسط تیم حرفه‌ای و متخصص در این زمینه صورت پذیرد.

چرا وکلا ساختمان‌های قدیمی خود را با کاربری دفتر وکالت بازسازی می‌کنند؟

کدام مصالح ساختمانی برای بازسازی دفتر وکالت بهتر است؟ کدام مصالح ساختمانی و کدام یک از سیستم‌های اجرایی می‌تواند نوع و اهمیت کاربری را در نظر بگیرد؟

در زمان بازسازی دفتر وکالت این سوالاتی است که شما با آن مواجه خواهید بود. بازسازی انجام می‌شود تا جذابیت لازم را برای مشتریان ایجاد کند. ظاهر ساختمان اولین چیز قابل مشاهده است و در مقابل چشم بیننده قرار می‌گیرد.

ظاهر ساختمان تاثیر قابل توجهی بر درک مشتریان از نوع کاربری ساختمان دارد.

 

بازسازی دفتر وکالت

بازسازی دفتر وکالت شامل بازسازی درونی و بیرونی است. چرا ساکنان ساختمان‌های قدیمی نماهای خود را با فضای اداری تجاری بازسازی می‌کنند؟

همچنین با وجود تغییرات در بازار و ظهور شرکت‌ها و برندهای پر زرق و برق جدید، باید قدرت رقابتی و سازمانی مناسبی را برای خود ایجاد کنند.

در چنین شرایطی، سازمان‌ها از فناوری‌های نوین ساختمانی در اقدامات کوتاه‌مدت بهره می‌برند تا بتوانند از مزایای ساخت و ساز این فناوری‌های نوین استفاده کرده و ساختمان خود را تا حد امکان مدرن و جذاب برای مخاطبان و مشتریان کنند.

دلیل این امر ذهنیتی است که هنگام ورود مراجعین به یک دفتر وکالت ایجاد می‌شود و در ادامه به شدت بر نوع تعامل آنها با سازمان مربوطه تاثیر می‌گذارد.

 

بازسازی دفتر وکالت

 

هر آنچه که باید قبل از شروع ساخت دفتر وکالت خود بدانید

شما می‌خواهید فضای اداری خود را بسازید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید. ساختن فضای اداری شما می‌تواند طاقت فرسا باشد، اما استخدام یک مدیر پروژه که می‌تواند به شما کمک کند برنامه ریزی کنید و شما را در این فرآیند هدایت کند، می‌تواند موثر باشد.

در اینجا روندی وجود دارد که یک مدیر پروژه به شما کمک می‌کند تا از طراحی تا ساخت و ساز مطابق با سلیقه خود عمل کنید.

 

بازسازی و نوسازی خانه و دفتر کار

 

۱.طراحی

در حالت ایده آل، شما باید فرآیند طراحی خود را حتی قبل از اینکه قرارداد اجاره را امضا کنید، آغاز کنید. شما با یک تیم طراحی کار خواهید کرد تا چشم انداز خود را تعریف کنید، مفاهیم را توسعه دهید و در نهایت اسناد ساخت و ساز را نهایی کنید.

مقاله مرتبط:  رازهای بازسازی خانه که معماران نمیخواهند بدانید

 

۲.کشف

در مرحله کشف طراحی، شما محدوده پروژه خود را مشخص خواهید کرد. سپس معماران، مهندسان و سایر مشاوران متناسب با نیازهای پروژه خود را پیدا خواهید کرد.

 

۳.طراحی مفهومی

در این مرحله، تیم پروژه شما شروع به ارائه بودجه بندی و زمان بندی می‌کند. 

از اینکه فضاهایی که می‌خواهید اجاره کنید، می‌توانند نیازهای شرکت شما را برآورده کنند یا نه غافل نشوید. این به شما کمک می‌کند فضای خود را تجسم کنید و محدوده ساخت و ساز لازم را تخمین بزنید. 

 

۴.برنامه ریزی پروژه

سپس یک مدیر پروژه بر اساس این تناسب‌های آزمایشی، بودجه اولیه و برنامه زمانی پروژه را تهیه می‌کند. همه اینها به شما کمک می‌کند تا گزینه‌های خود را مقایسه کنید و در اجاره ساختمان به شما کمک کند. دانستن اینکه یک پروژه چقدر هزینه دارد می‌تواند به شما اطلاع دهد که چقدر باید هزینه کنید.

 

۵.طرح

هنگامی که اجاره نامه خود را امضا کردید، تیم پروژه شما شروع به طراحی ظاهر فضای شما مانند چیدمان، سبک و موارد دیگر می‌کند. این زمانی است که رنگ میز و چیدمان دفتر خود را انتخاب کرده باشید.

 

۶.تایید و مجوز طراحی

هنگامی که طرح نهایی خود را تأیید کردید، تیم پروژه شما اسناد نهایی ساخت و ساز را جمع آوری می‌کند.

 

ساخت و ساز

پس از نهایی شدن طرح، مجوز و تیم خود، آماده شروع ساخت و ساز هستید.

جدول زمانی برای ساخت و ساز شما می‌تواند از چند هفته تا چند ماه بسته به حجم پروژه متغیر باشد.

ساخت و ساز بر اساس نیاز شما و اندازه فضای شما متفاوت خواهد بود. فرآیند ممکن است شامل موارد زیر باشد:

تخریب دیوارها و وسایل تخریب کننده موجود

قاب و دیوار

تعمیر و تعویض سقف

رنگ و کفپوش

سیستم‌های مکانیکی

برق و روشنایی

لوله کشی سرویس‌های بهداشتی و اتاق‌های استراحت

قبل از اینکه وارد دفتر کار شوید، آخرین مراحل را با تیم پروژه انجام خواهید داد تا هر چیزی را که با نقشه‌های ساخت و ساز مطابقت ندارد یا مطابق با استاندارد نیست مشخص کنید. پیمانکار عمومی موظف است قبل از دریافت پرداخت نهایی، هر موضوع را تکمیل یا اصلاح کند.

 

ساخت و ساز دفتر وکالت

 

بازسازی دفتر وکالت چقدر طول می‌کشد؟

فرآیند بازیابی می‌تواند طولانی باشد و کل زمان آن به عوامل مختلفی از جمله وضعیت فضا، میزان بزرگی پروژه و محدوده ساخت بستگی دارد.

جهت کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد مجموعه ملل دیزاین، مشاهده نمونه کارها، مشورت با متخصصان و موارد مشابه دیگر می‌توانید از طریق شماره‌های تماس به صورت مستقیم با دفتر در تماس بوده و یا به سایت ملل دیزان مراجعه نمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟