معماری مدرن و پست مدرن
همه چیز درباره تفاوت معماری مدرن و پست مدرن
ژوئن 20, 2022
رازهای بازسازی منزل
رازهای بازسازی منزل که نمیخواهند بدانید
جولای 1, 2022

نکاتی که برای بازسازی خانه ۱۰۰ متری باید بدانید

راهنمای بازسازی خانه

بررسی چگونگی بازسازی خانه ۱۰۰ متری

با گذشت زمان و افزایش سن خانه  و همچنین با توجه به زیادتر شدن روز به روز خانه‌های صد متری، اهمیت بازسازی خانه ۱۰۰ متری دو چندان شد. این متراژ از خانه با توجه به فضای مناسب و کافی که برای 4 نفر در خود دارد، انتخاب بسیاری از خانواده‌ها در ایران است.

با توجه به تمامی این مسائل، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به بررسی تمامی نکات و کارها برای  بازسازی و نو سازی   خانه ۱۰۰ متری پرداخته‌ایم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا بتوانید بازسازی خانه ۱۰۰ متری خود را به بهترین شکل و با کمترین هزینه انجام دهید.

 همه چیز در مورد بازسازی خانه ۱۰۰ متری

بازسازی خانه ۱۰۰ متری با بازسازی خانه 80 متری یا 300 متری در لیست کارهایی که در کال باید انجام شود، تفاوت چندانی ندارد. آنچه بازسازی خانه ۱۰۰ متری را با بازسازی خانه هایی با متراژ بزرگتر یا کوچکتر متفاوت خواهد کرد، میزان هزینه نهایی است که برای به اتمام رساندن پروژه بازسازی نیاز خواهید داشت.

با بالا رفتن عمر ساختمان و با توجه به آپارتمانی بودن اکثر خانه‌های 100 متری، بازسازی خانه ۱۰۰ متری بهترین روش برای نوسازی محیط زندگی برای هر خانواده است. با بازسازی درست و اصولی، خواهید توانست تا تمام آنچه برای زندگی راحت و آسوده نیاز دارید را در خانه خود ایجاد نمایید.

 لیست کارهای بازسازی خانه ۱۰۰ متری

ار قصد بازسازی خانه ۱۰۰ متری خود را دارید، یک لیست مشخص و دقیق از تمام کارهایی که باید انجام دهید، تهیه کنید. تهیه چنین لیستی می‌تواند کلیت فرآیند بازسازی و نوسازی خانه را برای شما آسانتر نموده و با پیش‌بینی کل مسیر، کنترل هزینه‌ها را امکانپذیر نماید. اگر بخواهیم به طور خلاصه، مشخص کنیم که از صفر تا صد برای بازسازی خانه ۱۰۰ متری چه کارهایی باید انجام شود، یک لیست شامل موارد زیر در دسترس خواهیم داشت:

 1. سن خانه خود را مشخص کنید.
 2. اهداف خود از بازسازی را تعیین کنید.
 3. با توجه به تعیین سن ساختمان و اهداف خود، بودجه مورد نیاز را تخمین بزنید.
 4. نیاز به تغییر و نوسازی تاسیسات و سیم کشی‌ها را بررسی نمایید.
 5. طراحی جدید برای بازسازی خانه ۱۰۰ متری را مشخص کنید.
 6. با توجه به طرحهای تایید شده، تخریب فضاهای مورد نیاز را آغاز کنید.
 7. در صورت نیاز، تغییر تاسیسات در همین مرحله انجام خواهد شد.
 8. پس از لوله کشی جدید، زمان سیم کشی و برقکاری جدید فرا می‌رسد.
 9. دیوارکشی جدید را انجام دهید.
 10. نازک کاری مانند نقاشی و کاشیکاری در این مرحله انجام خواهد شد.
 11. پس از پایان مراحل بازسازی خانه ۱۰۰ متری، تمیزکاری کرده و نخاله‌ها را تخلیه کنید.
 12. زمان چیدمان فرا رسیده است!
مقاله مرتبط:  راهنمای جامع دکوراسیون دفتر وکالت شیک

البته باید گفت که لیست کارهای بازسازی خانه ۱۰۰ متری به این لیست خلاصه نخواهد شد. بازسازی خانه ۱۰۰ متری فرآیندی پیچیده و تخصصی است که ممکن است در طول مسیر دچار چالشهای غیر قابل پیش بینی شود. به همین علت است که بهتر است برای انجام مراحل بازسازی خانه ۱۰۰ متری و انجام بازسازی، از یک متخصص کمک بگیرید.

 

بازسازی خانه

 

 چیدمان خانه 100 متری ایرانی پس از بازسازی

بر خلاف تصور عموم، چیدمان خانه 100 متری ایرانی و بازسازی خانه ۱۰۰ متری، دو بخش جدا از هم نیستند. به بیان دیگر، برای چیدمان خانه 100 متری ایرانی همان زمانی باید تصمیم بگیرید که طراحی ‌های اولیه بازسازی خانه ۱۰۰ متری را انجام می‌دهید. به این ترتیب، خواهید توانست تا در صورت نیاز، برای داشتن یک چیدمان بهتر در روند بازسازی خانه ۱۰۰ متری یک دیوارکشی به خصوص داشته باشید، یک رنگ به خصوص برای دیوارها انتخاب کنید و یا چیدمان خانه خود را پیش بینی کنید.

 هزینه بازسازی خانه ۱۰۰ متری چقدر است؟

هزینه بازسازی خانه ۱۰۰ متری بسته به اینکه مراحل ذکر شده در لیست شامل چه مواردی شود، نیاز به تغییر دیوارها وجود داشته باشد یا خیر و یا نیازی به نوسازی تاسیسات وجود داشته باشد یا خیر، کاملاً متغیر خواهد بود. بنابراین بهتر است برای تعیین دقیق هزینه بازسازی خانه ۱۰۰ متری، با یک مشاور و متخصص در این زمینه، مشورت نمایید.

 نقش شرکت بازسازی خانه در نتیجه نهایی

این شرکت بازسازی خانه است که در نهایت کیفیت بازسازی خانه ۱۰۰ متری را مشخص خواهد کرد. یک شرکت بازسازی خانه معتبر می‌تواند با طراحی دقیق و تعیین بودجه دقیق، هزینه‌ها را به شدت کاهش داده و نتیجه نهایی را دقیقاً مطابق با نیاز کارفرما ایجاد نماید. برای این منظور، مجموعه ملل دیزاین را به شما معرفی می‌کنیم. برای کسب اطلاعات کامل‌تر در مورد روند کار این مجموعه برای بازسازی خانه ۱۰۰ متری، می‌توانید به سایت  ملل دیزان  مراجعه نموده و یا از طریق شماره‌های تماس با کارشناسان ملل دیزاین در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به مشاوره نیاز دارید؟