غرفه شرکت پارس حیات(نمایشگاه تجهیزات کشاورزی)
غرفه شرکت محترم پات ایران (نمایشگاه درب و پنجره)
غرفه شرکت محترم سالی نو(نمایشگاه لوازم خانگی)
غرفه شرکت محترم آرتیمان(نمایشگاه ایران هلث)
غرفه برند محترم بتلند(نمایشگاه ساختمان)
غرفه شرکت محترم همیار انرژی(نمایشگاه آتش نشانی)
غرفه شرکت داریان دارو(کنگره پوست رازی)
غرفه شرکت محترم سهند(کنگره اپتومتری رازی)
غرفه شرکت محترم چشمه(کنگره اپتومتری رازی)
غرفه شرکت محترم سپید سلولز(نمایشگاه چاپ و بسته بندی)
غرفه شرکت محترم الکا موتور(نمایشگاه قطعات خودرو)
غرفه شرکت محترم شادان گستر(نمایشگاه ساختمان)
غرفه شرکت محترم عالی پوش(نمایشگاه نساجی)
غرفه شرکت محترم صبا فرزانگان (نمایشگاه شهر هوشمند)
غرفه شرکت محترم ماهان الکتریک(نمایشگاه صنعت برق)
غرفه شرکت محترم قهوه سانتوس( فستیوال قهوه)
غرفه شرکت محترم دانش نوآوران(نمایشگاه مواد شیمیایی)
غرفه شرکت محترم هاله گسترش(فستیوال قهوه)
غرفه شرکت محترم رقابت گستر(نمایشگاه ایران پلاست)
غرفه شرکت صدف داش(نمایشگاه سنگ و سرامیک)
غرفه شرکت محترم کیا کافه گستر(فستیوال قهوه)

غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی ابزاری تاثیرگذار و قدرتمند برای ایجاد علاقه و درگیری با برند و محصول شما، فرصت‌های جدید و به حداکثر رساندن دیده شدن شما در حوزه کسب‌و‌کارتان است. یک غرفه نمایشگاهی چشم‌گیر می‌تواند اثری شگرف در کسب‌وکار شما و در رویدادی که در آن هستید داشته باشد. از  ایده و طرح اولیه تا آفرینش اثر، یک تیم توانمند و مستعد از طراحان غرفه می‌توانند درخواست‌های شما را به واقعیت درآورند به طوری که فراتر از تمام انتظارات باشد.

برای شرکت‌ها و سازمان‌های مهم داخلی و خارجی اهمیت دارد که در نمایشگاه‌ها غرفه‌سازی حرفه‌ای انجام دهند و نمایش خوب و کاملی، متناسب با نام و برندشان از خود نشان دهند.

غرفه سازی نمایشگاهی چیست

هدف از برگذاری نمایشگاه‌های تخصصی در زمینه کسب و کار ایجاد بستر رقابت برای مشارکت کنندگان نمایشگاه و یا صاحبان کسب و کار می باشد .
صاحبان کسب و کاری که به این نتیجه رسیدند که می‌بایست برای جذب مخاطب بیشتر متفاوت‌ تر از رقبای خود در نمایشگاه‌ها حضور پیدا کرده و نیز برای احترام نهادن به شخصیت مشتریان خود، محیط های زیباتر جهت حضور مشتریان خود در نمایشگاه فراهم مینمایند .
از این رو تخصصی به نام غرفه سازی نمایشگاه شکل گرفت با هدف ایجاد محیطی زیبا برای ارائه محصولات و خدمات صاحبان کسب و کار  در نمایشگاه های تخصصی یک یا چند فروشنده و یا تولید کننده سعی در معرفی بهتر کالاها و یا خدمات خود به گروهی از علاقه مندان دارند ، که این امر باعث گسترش کسب کار ها و ایجاد بستر رقابتی و همکاری سالم و سازنده میشود.

در تخصص غرفه سازی علاوه بر توجه به حس زیبایی به گزینه‌هایی مانند کیفیت لوازم مناسب برای تهیه غرفه نیز توجه خاصی می گردد، کیفیت حرفه ای متریال غرفه شما،در شخصیت کالا و یا خدمات شما تاثیر گذار میباشد به عبارت واضح تر غرفه سازی نمایشگاه شما همانند لباس تن شما ست و در هنگام فروش ،شما میتوانید لباسی بدون کیفیت و یا لباسی برازنده برتن داشته باشید.
ولی قطعا باید خیلی زحمت بکشید تا به مشتری خود بگویید که کالای من با کیفیت است در حالی که لباسی ارزشمند و با کیفیت این پروسه را ساده تر میکند .

هدف غرفه سازی نمایشگاهی ایجاد حس زیبایی و کیفیت همراه با محیطی لذت بخش ، برای ایجاد تجربه ای عالی در بین مخاطبین نمایشگاه و نیز ارائه و نمایش بهتر خدمات و سرویس های صاحبین کسب و کار در نمایشگاه ها میباشد.
کار را به کاردان بسپارید.
شرکت طرح و ایده ملل با استفاده از اساتید و کارشناسان مجرب بهترین ها را برای شما طراحی خواهد کرد.

مراحل غرفه‌سازی

غرفه سازی در گروه طرح و ایده ملل با دقت و سرعت بالایی توسط مجرب ترین کارشناسان طراحی و معماری انجام میپذیرد. فرآیند غرفه سازی به صورت زیر می باشد :

– دریافت اطلاعات اولیه مشتری از طریق فرم سفارش

– ارائه طرح 3 بعدی اولیه با استفاده از پیشرفته ترین نرم افزارها و الگوهای طراحی و معماری روز

– ویرایش طرح بر اساس خواسته ها سلیقۀ مشتری

– اجرای طرح نهایی در محل غرفه، با Material باکیفیت در کوتاهترین زمان

حضور پررنگ شما صاحبان کسب و کار در نمایشگاه های داخلی و خارجی به واسطه غرفه متناسب به کسب و کارتان مقوله بسیار مهمی است تا با تبدیل غرفه های خود به مکان خاص ،بهترین تاثیرگذاری را برای معرفی محصولات و خدمات خود ایجاد نمایند و ضمن نمایش قدرت با تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه مخاطبان بتوانند سهم بیشتری از بازار را کسب نمایند. این امر باعث می شود تا شما در میان صدها و یا هزاران نفر از غرفه داران و بازدیدکنندگان به یادماندنی تر شوید. و نتایج هیجان انگیز تری را به دست آورید.
شرکت طرح و ایده ملل با تجربه چندین ساله در غرفه سازی نمایشگاهی ، امور نمایشگاهی و کارشناسان مجرب و طراحان متخصص مفتخر است خدمات مناسب را با بالاترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ارائه نماید.

به مشاوره نیاز دارید؟